• Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

AKCE

Asociace CzechMed organizuje setkání s odbornou veřejností na vybraná témata českého zdravotnictví. Pokud máte zájem o aktivní účast, registrujte se na akci. Záznamy z konferencí či seminářů najdete na našich sociálních sítích.

PLÁNOVANÉ

USKUTEČNĚNÉ

#VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V SOUVISLOSTECH
#TELEMEDICÍNA

Usiluje o vyšší dostupnost inovativních medicínských řešení pacientům. Iniciovali jsme vznik komunikační platformy, kde se mohou pravidelně setkávat odborníci z různých medicínských specializací se zástupci ministerstva zdravotnictví a zdravotních pojišťoven a otevřeně sdílet zkušenosti z vývoje a implementace inovativních řešení. První setkání se uskutečnilo na téma #TELEMEDICÍNA. Záštitu nad akcí převzal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a přední kardiolog Miloš Táborský. Video záznam ze setkání ZDE.

CzechMed dlouhodobě usiluje o zohlednění kvalitativních kritérií ve veřejných zakázkách. Není dobrého hospodáře, který nakupuje nejlevnější položky bez ohledu na kvalitu. V této souvislosti jsme představili principy Best Value Approach (VBA). CzechMed pod záštitou Ministerstva zdravotnictví vyvinula službu Předběžné tržní konzultace, kterou poskytuje českým nemocnicím. Před zahájením nákupního procesu je potřeba udělat si přesnou představu o skutečných potřebách a zjistit dostupné produkty a služby na českém trhu. Právě k tomu je institut předběžné tržní konzultace určen.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Simon-Lze-lepe-zadavat-VZ.pptx

Michalek-Verejne-nakupy-z-pohledu-MZ.pptx

Jelinek-Legislativni-ramec.pptx

CzechMed-Predbezna-trzni-konzultace.pptx

#ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY

CzechMed dává zdravotnické prostředky do souvislostí. Nejinak tomu bylo i na výroční konferenci, která vyslechla příspěvky z pohledu pacientů, regulátorů, poskytovatel péče i plátců.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Breyel-Christopher.pptx

Petrenko-Jana.pptx

Kral-Jakub.pptx 

Kvacek-Jan.pptx

Patel-Umang.pdf

Vojtech-Adam.pptx 

CzechMed

 

Letenská 8

118 00  Praha 1​ (Czechia)

info@czechmed.cz

Eva Mutňanská, asistentka asociace (+420 608 539 162)

Anna Svatá, tajemnice asociace (+420 723 782 177)

Česká asociace dodavatelů zdravotnických prostředků

- zájmové sdružení právnických osob

IČO 68381204

Firma registrována u Městského soudu v Praze

pod spisovou značkou L 58582/MSPH

© 2020 CzechMed všechna práva vyhrazena. Created by RENOIR spol. s r. o.