top of page

AKCE

Asociace CzechMed organizuje setkání s odbornou veřejností na vybraná témata českého zdravotnictví. Pokud máte zájem o aktivní účast, registrujte se na akci. Záznamy z konferencí či seminářů najdete na našich sociálních sítích.

Momentálně nemáte žádné události

USKUTEČNĚNÉ

#VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V SOUVISLOSTECH
Inovace, CzechMed, Česká asociace zdravotnických prostředků, Miroslav Palát
#TELEMEDICÍNA

Usiluje o vyšší dostupnost inovativních medicínských řešení pacientům. Iniciovali jsme vznik komunikační platformy, kde se mohou pravidelně setkávat odborníci z různých medicínských specializací se zástupci ministerstva zdravotnictví a zdravotních pojišťoven a otevřeně sdílet zkušenosti z vývoje a implementace inovativních řešení. První setkání se uskutečnilo na téma #TELEMEDICÍNA. Záštitu nad akcí převzal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a přední kardiolog Miloš Táborský. Video záznam ze setkání ZDE.

Veřejné zakázky, zdravotnictví, IKNZ, Institut kvality nákupu ve zdravotnictví, CzechMed, zdravotnické prostředky

CzechMed dlouhodobě usiluje o zohlednění kvalitativních kritérií ve veřejných zakázkách. Není dobrého hospodáře, který nakupuje nejlevnější položky bez ohledu na kvalitu. V této souvislosti jsme představili principy Best Value Approach (VBA). CzechMed pod záštitou Ministerstva zdravotnictví vyvinula službu Předběžné tržní konzultace, kterou poskytuje českým nemocnicím. Před zahájením nákupního procesu je potřeba udělat si přesnou představu o skutečných potřebách a zjistit dostupné produkty a služby na českém trhu. Právě k tomu je institut předběžné tržní konzultace určen.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Simon-Lze-lepe-zadavat-VZ.pptx

Michalek-Verejne-nakupy-z-pohledu-MZ.pptx

Jelinek-Legislativni-ramec.pptx

CzechMed-Predbezna-trzni-konzultace.pptx

Adam Vojtěch, Miroslav Palát, CzechMed, Česká asociace zdravotnických prostředků
#ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY

CzechMed dává zdravotnické prostředky do souvislostí. Nejinak tomu bylo i na výroční konferenci, která vyslechla příspěvky z pohledu pacientů, regulátorů, poskytovatel péče i plátců.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Breyel-Christopher.pptx

Petrenko-Jana.pptx

Kral-Jakub.pptx 

Kvacek-Jan.pptx

Patel-Umang.pdf

Vojtech-Adam.pptx 

bottom of page