top of page

AKCE

AKCE

Asociace CzechMed organizuje setkání s odbornou veřejností na vybraná témata českého zdravotnictví. Pokud máte zájem o aktivní účast, registrujte se na akci. Záznamy z konferencí či seminářů najdete na našich sociálních sítích.

PLÁNOVANÉ

S ohledem na aktuální situaci byla všechna plánovaná setkání zrušena. Až to situace dovolí, upřesníme nové termíny.

czechmed-logo%20tiff_edited.png
Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.

USKUTEČNĚNÉ

inovace.jpg
#TELEMEDICÍNA

Usiluje o vyšší dostupnost inovativních medicínských řešení pacientům. Iniciovali jsme vznik komunikační platformy, kde se mohou pravidelně setkávat odborníci z různých medicínských specializací se zástupci ministerstva zdravotnictví, zdravotních pojišťoven a otevřeně sdílet zkušenosti z vývoje a implementace inovativních řešení. První setkání se uskutečnilo na téma #TELEMEDICÍNA. Záštitu nad akcí převzal Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a přední kardiolog Miloš Táborský. VIDEO záznam ze setkání ZDE.

holub.jpeg
#VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V SOUVISLOSTECH

CzechMed dlouhodobě usiluje o zohlednění kvalitativních kritérií ve veřejných zakázkách. Není dobrého hospodáře, který nakupuje nejlevnější položky bez ohledu na kvalitu. V této souvislosti jsme představili principy Best Value Approach (VBA). CzechMed pod záštitou Ministerstva zdravotnictví vyvinul službu Předběžné tržní konzultace, kterou poskytujeme českým nemocnicím. Před zahájením nákupního procesu je potřeba udělat si přesnou představu o skutečných potřebách a zjistit dostupné produkty a služby na českém trhu. Právě k tomuto je institut předběžné tržní konzultace určen.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Simon-Lze-lepe-zadavat-VZ.pptx

Michalek-Verejne-nakupy-z-pohledu-MZ.pptx

Jelinek-Legislativni-ramec.pptx

CzechMed-Predbezna-trzni-konzultace.pptx

DSC_1310.jpg
#ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY

CzechMed dává zdravotnické prostředky do souvislostí. Nejinak tomu bylo i na výroční konferenci, která vyslechla příspěvky z pohledu pacientů, regulátorů, poskytovatel péče i plátců.

 

Fotografie z konference ZDE.

Prezentace řečníků:

Breyel-Christopher.pptx

Petrenko-Jana.pptx

Kral-Jakub3.pptx 

Kvacek-Jan2.pptx

Patel-Umang.pdf

Vojtech-Adam.pptx 

bottom of page